homeImg

Bioplastik jest fantastik!

Radość z zabawy zabawkami BiBio to radość czerpana bezpośrednio z natury! Nasze produkty wykonane są z zielonego polietylenu – biopolimeru powstającego z trzciny cukrowej. Biotworzywo ma dokładnie takie same właściwości jak tradycyjne: jest równie wydajne, ma identyczne zastosowania i także podlega recyklingowi. Jego produkcja jest jednak dużo bardziej ekologiczna! Poznaj fantastyczną historię bioplastiku!


Inspiruje nas dziecięca kreatywność

Milion pomysłów na minutę!

Nie przez przypadek to właśnie dzieci pokazują dorosłym, jak świetnie można się bawić, mając do dyspozycji jedynie pół patyka i niewielki kamyk!

W najmłodszych tkwi nieograniczony potencjał, który zainspirował nas do wprowadzenia gamy produktów BiBio. To zabawki pobudzające wyobraźnię, bo bawić się nimi można na wiele (nawet przez nas jeszcze nieodkrytych!) sposobów.


BiBio toys - the natural choice

Poznaj gamę ponadczasowych, wyjątkowych produktów BiBio. Wybierz zabawki, które gwarantują świetną zabawę dla całej rodziny podczas beztroskich dni na plaży oraz swobodnych szaleństw zimą. Postaw na zestawy służące pomocą w pracach ogrodowych i zapewniające rozrywkę w chwilach nudy. A wszystko to w zgodzie z przyrodą, naturalnie!

katalogHome