Inspirują nas wspomnienia z wakacji

Beztroskie dni na plaży: budowanie imponujących zamków z piasku, formowanie niezdobytych fortów i wykopywanie krętych tuneli. Wspólnie spędzony czas wśród wybuchów entuzjazmu i śmiechu – to coś, co chcemy zostawić w sercach naszych dzieci.

By dobra zabawa trwała jak najdłużej, dzielimy się zabawkami, które są wielofunkcyjne, ponadczasowe i niezwykle wytrzymałe. Dzięki temu mogą towarzyszyć nam z sezonu na sezon, a potem służyć młodszemu rodzeństwu…

Kolekcjonując wspólne wspomnienia, przez cały rok razem możemy poczuć ciepło promieni jasnego słońca na plecach, gorąc piasku pod stopami, orzeźwiający powiew delikatnej bryzy na twarzy oraz wsłuchiwać się w subtelny szum morskich fal.

o bibio
o bibio

Inspiruje nas ekologia!

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, co otrzymujemy od natury! Chcemy aktywnie chronić naszą ukochaną planetę, dlatego proponujemy zabawki, które wykonane są w 100% z surowców odnawialnych, według technologii dbającej o zrównoważony rozwój i bioróżnorodność, nadających się całkowicie do recyklingu.

Tę miłość do ekologii pragniemy przekazywać najmłodszym. Wierzymy, że to właśnie dzięki dobrej zabawie dzieci najlepiej poznają świat i uczą się dbać o środowisko.

Produkty BiBio pomagają odkrywać skarby ukryte w wodzie, piasku lub ziemi. Pozwalają przeżyć niesamowitą przygodę na łonie natury. Uczą, że czerpać z dobrodziejstw Matki Ziemi możemy garściami, ale musimy się również o nią zatroszczyć: oszczędzać wodę, zachować czystość, szanować zieleń.

Nasze zabawki rozbudzają potencjał drzemiący w przyrodzie i w każdym dziecku.